Başkan'ın Mesajı

T.C.

                                                             ÇAMLIYAYLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI

  

Sevgili Çamlıyaylalılar,

 Görevde olduğum 13 yıldan bu yana yaptığımız tüm çalışmalarda, hedefimiz; Çamlıyayla’yı,  Mersin’in merkezi konumuna getirmek.

Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımızda daima şeffaf bir yönetim anlayışı gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

 Malumunuz olduğu üzere Çamlıyayla’mız, gerek konumu, gerekse nüfus yapısı itibarıyla Mersin ilinin en sıkıntılı ilçelerinden biridir. Bu durumumuz, Belediyemiz çalışmalarında, gerek mali konularda, gerek iş gücü, gerekse mal ve malzeme konularında çeşitli zorluklarla karşılaşmamıza sebep olmaktadır. Bizler tüm bu zorluklara rağmen, bütün iyi niyetimiz ve samimiyetimizle zorlukların üstesinden gelmeye çalışarak, “Çamlıyayla’mıza neler yapabiliriz”’ in,  araştırma ve çalışmalarını yapmaktayız.

Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımızda, daima sizlerin manevi desteklerinizi hissediyor, önerilerinizi önemsiyoruz.

 6360 sayılı Kanun gereği genişleyen Belediyemiz sorumluluk alanı zorluklarımızın da artmasına neden olmuştur. Buna rağmen, tüm bu sorumluluk alanında da çalışmalarımızı aynı şekilde yapma gayretimiz devam etmektedir. Hiçbir zaman yeni mahallelerimize karşı farklı bir düşünceye sahip olmadık olmayacağız. Merkeze verdiğimiz tüm hizmetleri mahallelerimize de eksiksiz olarak verme gayretimiz devam edecektir.

 Amacımız önce insan. Amacımız önce insanlarımız sağlık, mutluluk ve refahı. Bu amaçla Çamlıyayla’mızı tüm halkımızın birlik ve beraberliği içerisinde layık olduğu en güzel geleceğe taşımak üzere, gecemizi gündüzümüze katarak; çalıştık, çalışıyoruz, çalışacağız… 

 Selam ve saygılarımla.

 

 

 

                  İsmail TEPEBAĞLI

                     Çamlıyayla Belediye Başkanı